27.03.2013 року

04.06.13

- Найважливішим питанням, яке вирішувалося у 2012 році, - сказав Клебанський сільський голова П.Халаман, - це реконструкція водогону по с.Клебані. Сьогодні вже завершено 2 черги проекту, на завершальній стадії реалізація третьої черги проекту водогону. Прокладено близько 13 кілометрів водогону. Вагому допомогу у реконструкції водогону було надано швейцарсько-українським проектом DESPRO, районною владою, птахофабрикою «Вінницький бройлер». В 2013 році роботи по реконструкції водогону в селі Клебані будуть продовжуватися.

Також у 2012 році було завершено газифікацію села Гути і на сьогоднішній день 38 дворів користується природним газом. Значну допомогу при газифікації було надано директором ТОВ «Перемога» В.Олійником, районною владою і народним депутатом  України М.Джигою.

У минулому році в дитячому садочку було замінено підлогу в старшій групі, придбано нову електроплиту, замінено всі вікна на металопластикові. В цьому році плануємо замінити дах дитячого садка. Співфінансувала сільська рада облаштування внутрішніх вбиралень у Клебанській ЗОШ І-ІІІ ступенів. В поточному році плануємо виділити кошти на заміну вікон у школі на металопластикові.

На загальних зборах громадян, які відбулися 15 лютого 2013 року, особливо активно обговорювали питання руйнування центральної дороги та прилеглих будинків від великотоннажного транспорту, який перевозить будівельні матеріали для будівництва об’єктів птахофабрики «Вінницький бройлер». Виконком сільської ради звертався до райавтодору, ДАІ у Тульчинському районі, керівництва птахофабрики «Вінницький бройлер» щодо вирішення даного питання, пообіцяли вирішити, зокрема, обмежити швидкість руху транспорту в межах села, провести ремонт дороги.